Sıcak!! Pro.2 R2 VD GOOGLE CDP/Araba Kamyon için Araba Kabloları Konnektörleri Set 8Pieces ile 3İN1 Çok Araç Teş MVD Bluetooth LED

Sıcak!! Pro.2 R2 VD GOOGLE CDP/Araba Kamyon için Araba Kabloları Konnektörleri Set 8Pieces ile 3İN1 Çok Araç Teş MVD Bluetooth LED

|

SKU: m37867

Etiketler: kablo verici, bağlantı 2 hdmı kabloları, kablo su geçirmez, Ucuz kablo verici, Yüksek Kalite 2 hdmı kabloları bağlayın, Çin kablo su geçirmez Tedarikçiler.

₺441.98

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması

Çoklu Araç Teş biri lütfen Dikkat: Bu tür Bluetooth Var, bluetooth sürümü olmadan.

Yeni Gelen Google, 2014 Release2 / 2015 Release1 +

2014 R2(Şimdi Otomobil Üreticisi ile): Çok Otomobil ve Kamyon, Sistemi: XP / Win7(sadece 32bite) Hayır Plastik Kutu (Eğer plastik kutu ihtiyacınız Varsa, ekstra 10 $ödemeniz gerekir) GOOGLE Translate Tam CDP Dil : İngilizce , Karlovy Vary şehrinin, Danimarkalı, Almanca, Espanol, Francais, Yunan, yer almaktadır, Macar, İtalyan, Norveç, Polonya, Romanya,Rusya, Srpski, Suomen kieli, İsveç Türkçe olmadan GOOGLE CDP PRO Vurgulamak: Bluetooth Sürümü: 2015 R1 (), Etkinleştirme Türk GOOGLE CDP: (konu) 2014 R2: CD OLARAK İndir, Tek başına etkinleştirin, eğer bu bir sorun varsa, bizimle temas edebilirsiniz. ( Türkçe olmadan) 2015 R1: CD, İndir.Bu yüzden bize geri size e-posta ile etkinleştirmek için fileactivation.xml dosya göndermeniz gerekiyor. Not : konu için isteğe bağlı iki versiyonu: (Türkçe olmadan) 2015 R1 ve R2 2014 (var sürüm sipariş, Teşekkürler zaman istediğiniz, Pls bana söyle. Eğer mesajını almak etmezsek, 2014 göndereceğiz.Varsayılan olarak R2 sürümü.

GOOGLE CDP+ güçlü ARABALAR Tanılama yazılımı ATcoms için PC veya Pocket PC ve kablo ile kullanılan tüm araç dükkanlar, filo sahipleri, araç test, yol hizmeti, polis ve silahlı kuvvetler için güçlü ve esnek bir araç yapma, bir tanı aracıdır.

Ücretsiz etkinleştirme her zaman yazılım: 2014.02 Sürüm

1 Araba için GOOGLE PRO+ & Kamyon & Genel 3

GOOGLE CDP Pro+ araç ve bilgisayar arasında bir bağlantı olarak hizmet hızlı ve güvenilir bir tanı aracıdır. Hem eski hem de yeni araçlar üzerinde çalışıyor.

ARABALAR, Arabalar ve 1988 yılından itibaren hafif kamyonetler için marka belirli tanılama gerçekleştirmek için edebiliyoruz. 47 farklı marka toplam. KAMYON yazılım paketi ile, hafif ve ağır ticari araçlar, 1995 yılından itibaren otobüs ve treyler için marka belirli tanılama gerçekleştirmek için edebiliyoruz.

37 farklı marka toplam. GENEL tanılama programının tanılama, özel emisyon ile ilgili arıza kodları için hedeflenen temel mevzuat için tasarlanmıştır. GENEL OTOMOBİL ve KAMYON paketleri bulunmaktadır.

, 5volt çıkış (SAE J2411), 9141-2 (ISO) K/L (J1850) VPW, PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL ve (SPI, analog) Çoklayıcı fonksiyonu, 2xHS 11898-2 (ISO) OLABİLİR, SW OLABİLİR.

ÖZELLİKLERİ & AVANTAJLARI

Gri (yeni cdp+ kalite) arayüzü TADİLAT BAĞLAYICI LED

(1.5 metre) DVD ( 2014-02 yazılımı)USB cabl

UÇUŞ KAYDEDİCİ

Uçuş kaydedici fonksiyonu ile, bir araç sürüş sırasında gerçek zamanlı parametreleri kaydedebilirsiniz. Kayıt sırasında, bir düğmeye basarak, daha sonra tespit edilen hata araştırabilirsiniz belirli hata vurgulayın. GOOGLE CDP+-bellekte böylece bir bilgisayar getirmek için ihtiyacını ortadan kaldırarak dahili ile donatılmıştır. Bellek kartı pakete dahil değil .

ÇOK RENKLİ GÖSTERGE

GOOGLE CDP+ üzerindeki çok renkli gösterge ile, tanı sürecinin tam kontrole sahip. Gösterge farklı renk ve ses iletir durumu ve yerleştirme uzaktan görmenizi sağlar. Örneğin, eğer mavi ve yeşil arasındaki gösterge değişir eğer CDP+ araç kontrol ünitesi ile iletişim halinde.

VOLTAJI KONTROL EDİN

GOOGLE CDP+ araca bağlı olduğunda, ünite aracın akü gerilimini kontrol ve otomatik olarak 12 veya 24 volt aracın voltaj düzeyine kendini ayarlar. Eğer gerilim çok yüksek veya çok düşük alırsa, CDP+ hem ses ve ışık ile sizi uyarır ve aynı zamanda pil simgesi ile tanılama yazılımı olarak uyarılmak olacaktır.

ŞASİ NUMARASI VIN

ARABALAR yazılım, teşhis etmek istiyorum araçtan şasi numarasını okumak için izin veren bir akıllı işlevi var. Doğru modeli ve yıl otomatik olarak seçilir sağlar. Buna ek olarak, piyasalarda yaygın olarak kullanılan araçlar için motor kodu da otomatik olarak seçilir.

İSS

Akıllı Sistem Tarama (ISS) aracın tüm sistemleri aracılığıyla her sistemde depolanan hata kodları tarar ve görüntüler. Bu zaman kazandırır ve tüm araçların gerçek durumunu hızlı bir bakış olsun. ISS tamamlandığında, daha sonra sonuçları analiz etmek için özel bir kontrol sistemi seçebilirsiniz.

ISI

Araca monte edilmiş denetleyicisi akıllı Sistem Tanımlama (ISI) tanımlar ve seçer otomatik olarak yazın. Tanılama oturumu düzgün gerektiği gibi doğru parametrelerle gerçekleştirilen sağlar.

RAPOR FONKSİYONU

Bu fonksiyon sekmesi altında, belirli bir araç için size en yakın araç kalmadan mümkün olan uyarlamalar ve ayarlamalar görmek mümkün olacak. Bir kılavuz olarak yardım metinleri ile birlikte, plan ve; altında bile karmaşık durumlarda işinde etkili olabilir.

OBD-FONKSİYONLARI

GOOGLE CDP+ araç her türlü kullanılan, voltaj Seviyeleri ve iletişim standartları ne olursa olsun olmasını sağlayan eşsiz bir Çoklayıcı teknolojisi ile donatılmıştır. Pin standart 16 kullanmayın bu araçlar için, sertifikalı ve özelleştirilmiş adaptör kabloları ve kitleri tam bir set sunuyoruz.

 • Paket Ağırlık: 2.0kg (4.41lb.)
 • Paket Boyutu: 40cm x 30cm x 30cm (15.75in x 11.81in x 11.81in)
 • Ünite Tipi: parça

Belirtimi

 • Gerilim: 3w
 • Donanım Sürümü: NO
 • Yazılım Sürümü: NO
 • Marka Adı: vay cdp
 • Öğe Türü: Araba Teşhis Kablolar ve Bağlayıcılar
 • Elektronik: No
 • Güç: 12 V
 • Ağırlık: 1kg
 • Harici Test Sertifikasyon: CE
 • Özel Özellikler: tanı aracı
 • Öge Yüksekliği: 10inch
 • Öge Genişliği: 15inch
 • Model Adı: MVD
 • Madde Uzunluğu: 20inch
 • Malzeme Türü: Plastik

0 Değerlendirmeler Sıcak!! Pro.2 R2 VD GOOGLE CDP/Araba Kamyon için Araba Kabloları Konnektörleri Set 8Pieces ile 3İN1 Çok Araç Teş MVD Bluetooth LED

İnceleme yap

İlgili ürünler